Kullanım ve Gizlilik

 

STELART JEWELRY GİZLİLİK VE ÇEREZ POLİTİKASI

Gizlilik Kuralları, Site Kullanım Şartları ve İletişimler ile Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme

 

Değerli Müşterilerimiz,

Gizlilik Kurallarımız, İletişimler, Site Kullanım Şartları ve Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ile ilgili uygulamalarımız ve ‘Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ kapsamındaki haklarınız hususunda sizleri bilgilendirmek isteriz. Sitemizde ve mobil sitede, ziyaretçi - üye - müşteri bilgilerinin gizliliği, kişisel verilerin (bilgilerin) korunması, saklanması, işlenmesi-kullanımı imhası, ticari elektronik iletişimler ve diğer hususlarda, aşağıda cari esasları belirtilen ‘Gizlilik Politikası’ ve ‘Mesafeli Satış Sözleşmesi’ geçerlidir.

Bilgilerin Korunması

Sitemizi kullanımlarınızda (varsa) tüm kredi kartı işlemleri ve onayları şirketimizden bağımsız olarak ilgili banka veya kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmekte olup kredi kartı "şifresi" gibi bilgiler şirketimiz tarafından görülmez ve kaydedilmez. Sitemize üyelik, (varsa) ürün/ hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler, keza kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Sitemizden bir ürün aldığınızda, alım satım işleminin bir parçası olarak sizden isim, adres, eposta adresi gibi bazı kişisel bilgilerinizi talep ederiz. Eğer e-posta ile bizden haber almayı kabul ettiyseniz, izninize istinaden size e-posta aracılığıyla sitemizle ilgili güncellemeler veya yeni ürünlerimiz hakkında bilgi gönderebiliriz. Yukarıda listelediğimiz kişisel bilgileri (ad, soyad, e-posta, teslimat adresi vb.) hiçbir zaman reklam ve pazarlama amacıyla kullanılmak üzere üçüncü şahıs veya firmalara satılamaz, takas edilemez, paylaşılamaz veya devredilemez. Kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi asla e-posta yolu ile talep etmeyiz.  Kredi kartı bilgilerinizi kaydetmeyiz.

Sorumluluk

Müşterilerin sitemizden edindikleri bilgiler, taraflarına elektronik iletişimi yapılan bilgilendirme, tanıtım ve reklamlar, keza her türlü öneriler çerçevesinde aldıkları kararlardan, bunlara göre yaptıkları her türlü işlem ve uygulama ile sonuçlarından müşteriler sorumludurlar. Herhangi bir ziyaretçinin hukuki/fiili ehliyet durumunu bilemeyeceğimizden, çocukların ve diğer reşit olmayan kişilerin kullanımları hususunda sorumluluk kanuni temsilcilerine ait olup, kişisel verilerine ilişkin haklarını da kanuni temsilcileri aracılığıyla kullanabilirler.

Alışverişler ve Diğer Tüketici İşlemleri

Müşterilerin yukarıda belirtilen suretler ile bilgilenmeleri ve/veya taraflarına yapılan iletişimler, bilgilendirmeler, bildirimler, tanıtım ve reklamlar neticesi bir ürün/hizmet satın alması söz konusu olursa anılan işlem ayrıca ve kanuni usulünce ilgili satıcı/sağlayıcı ile yapacakları tüketici sözleşmesine tabidir. Sitemizde göreceğiniz sipariş ‘Ön Bilgilendirme Formu', ‘Mesafeli Satış Sözleşmesi’ şartları geçerli olacaktır.

Değişiklikler

Şirketimiz gizlilik, kişisel veri saklama-kullanım ve imha politikası ve site kullanım şartları gibi konularda, keza müşteri-üyelerine sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda, kampanya vb. gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler şirketimizce siteden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur. Müşterilerimiz tüm bu konularda ek bilgi istemlerini, her türlü talep ve şikayetlerini aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşarak bildirebilir. İlgili talebin yasalar gereği belirli bir prosedürde (usulde - zamanda -  şekilde) yapılması gereken hallerde söz konusu prosedüre uyulması gerekir.

Adres: Başıbüyük mah. Emek cad. Narcity konutları D2 Blok No:45 Maltepe/İstanbul

Web Adresi: www.stelartjewelry.com

Email: [email protected]